نماینده مجلس: دادگاه سران فتنه را علنی برگزار کنید

 

 

نماينده ساوه و زرنديه در مجلس شوراي اسلامي پيش از خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه ساوه در سخناني خواستار برگزاري دادگاه علني براي سران فتنه شد.

 

به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام حسين اسلامي در اجتماع نمازگزاران ساوه‌اي در مسجد انقلاب اين شهر افزود‌: امروز در نظام مقدس جمهوري اسلامي بر كسي پوشيده نيست كه عظمت شهداي ما از اول انقلاب تاكنون، انقلاب ما و رشد و پيشرفت ما تمام دنيا را به تعجب و حيرت واداشته است و ملت‌هاي مسلمان ديگر كشورها نيز با نگاه به انقلاب اسلامي ايران قيام كردند و ديكتاتورهاي زمان خود را سرنگون کردند.

وي با بيان اينكه رمز موفقيت ايراني‌ها، جمهوري اسلامي بودنشان است، گفت: با پيدايش انقلاب اسلامي طاغيان و ياغيان را شكستيم تا استقلال ، آزادي و جمهوري اسلامي را براي مردم هديه کنيم.

وي با اشاره به اينكه جمهوري اسلامي ايران با راي مردم شكل گرفته است، ادامه داد: در نظامي كه با پشتوانه مردم شكل گرفته است و طلايه‌دار حريت و آزادي در جهان است، عده‌اي از اراذل و اوباش در 25 بهمن به خيابان‌ها ريختند تا به اين نظام ديني و مرم سالاري خدشه وارد كنند.

نماينده مردم ساوه و زرنديه با اشاره به صدور اطلاعيه كروبي و موسوي در خصوص تجمع 25 بهمن، اظهار داشت: كروبي و موسوي به عنوان سران فتنه در‌صدد خدشه‌دار کردن غرور ملي و حيثيت نظام هستند و ما نمايندگان مجلس از قوه قضائيه خواستار برگزاري دادگاه علني سران فتنه هستيم و با دادگاه پنهاني نيز موافق نيستيم كه البته دادستان كل كشور به نمايندگان مجلس قول داده تا اخبار خوبي را در هفته آينده در خصوص محاكمه فتنه گران اعلام کند.

اسلامي با بيان اينكه شركت كنندگان در راهپيمايي 25 بهمن ماه عليه فقيه زمان و مجتهد عادل جامع الشرايط شعار دادند، افزود: رافت اسلامي و نگاه رحيمانه به سران فتنه و حاميان آنها باعث شد وحدت و عزت اسلامي خدشه‌دارد شود و اگر كسي در نظام اسلامي از اين فتنه گران حمايت كند از جمهوري اسلامي ايران نيست.

وي عملكرد سران فتنه را باعث بهره‌برداري بيگانگان و خوراك تبليغي ماهواره‌ها ذكر كرد و افزود: افتخار نظام اسلامي اين است كه در راس آن ولي فقيه وجود دارد و ما مفتخريم كه مقام معظم رهبري به عنوان سكاندار و رهبر نظام، امروز نه تنها كشور اسلامي بلكه تمام كشورهاي اسلامي و مسلمانان دنيا را رهبري مي‌كند.

نماينده مردم ساوه و زرنديه در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به تصويب منطقه ويژه اقتصادي براي شهرستان‌هاي ساوه و زرنديه، اظهار داشت: ساوه در حال توسعه و پيشرفت است و از بركات دولت اين است كه منطقه ويژه اقتصادي براي ساوه را محقق کرد و از طرفي نيز با انتقال بخشي از گمرك كشور به اين شهر شاهد رشد اقتصادي و توسعه روز افزون ساوه خواهيم بود.../ايسنارپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.