تاريخ : | | نویسنده : neda3

اخبار حوادث -  راز قاتل قلابی فاش شد

پسری جوان به دلیل نارضایتی از شرایط زندگی خود به دروغ اعتراف کرد مرتکب قتل شده است تا او را به زندان بفرستند.

به گزارش خبرنگار ما پسری جوان به نام فرهاد چند روز قبل به پلیس آگاهی تبریز رفت و مدعی شد سال‌ها پیش فردی را در تهران کشته است. فرهاد گفت: «برای کار به تهران رفتم و در آنجا با مردی به نام کیوان دوست شدم.

 

ما با هم رابطه صمیمانه‌ای برقرار کردیم و چند بار هم به گردش و تفریح رفتیم اما در نهایت با او دچار اختلاف شدم. یک روز وقتی با هم به کوه‌های بی‌بی‌شهربانو رفته بودیم در فرصتی مناسب او را غافلگیر کردم و به قتل رساندم.

 

بعد هم از تهران فرار کردم و به تبریز برگشتم و در تمام این مدت کسی متوجه نشد قتل کار من است اما بالاخره به دلیل عذاب وجدانم تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم.» بازپرس دادسرای عمومی تبریز بعد از بررسی پرونده، متهم را به تهران فرستاد تا درباره صحت و سقم اظهارات او تحقیق شود. کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تهران یک‌بار دیگر از فرهاد بازجویی کردند.

 

او با اعلام زمان ارتکاب قتل گفت: «روز حادثه در لحظه‌ای که حواس کیوان نبود از پشت به او حمله‌ور شدم و اول با سنگ ضربه‌ای را به سرش وارد کردم. وقتی او به زمین افتاد با چاقو چند ضربه به وی زدم و بعد از آنکه از مرگش مطمئن شدم به سرعت فرار کردم.»

 

کارآگاهان مشخصات دقیق کیوان را از متهم گرفتند و به بررسی پرونده‌های راکد پرداختند اما متوجه شدند جسد چنین شخصی اصلا کشف نشده است. متهم بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت و باز هم با اصرار گفت قاتل است. این بار ماموران که به گفته‌های فرهاد ظنین شده بودند به تحقیق برای یافتن خانواده کیوان پرداختند و دریافتند این شخص زنده است و اصلا هیچ وقت با متهم درگیر نشده بود.


فرهاد وقتی دست خودش را رو شده دید، اعتراف کرد به دروغ خودش را قاتل معرفی کرده است. این پسر جوان گفت: «پدر و مادرم سال‌ها قبل فوت شدند و من از آن زمان با پدربزرگ و مادربزرگم زندگی می‌کنم اما همیشه از شرایطی که داشتم ناراضی بودم چون عمه‌ام خیلی در کارهای من دخالت می‌کرد.

 

هیچ راهی برایم نمانده بود تا اینکه تصمیم گرفتم با اعتراف به قتل، خودم را از این وضع نجات بدهم، خیال کردم اگر به کشتن آدم اعتراف کنم مرا به زندان می‌اندازند. چون وقتی به تهران آمده بودم، به کوه‌های بی‌بی‌شهربانو رفته بودم؛ اسم آنجا یادم بود و به دروغ گفتم در آنجا مرتکب قتل شده‌ام.»


بنابر این گزارش فرهاد بعد از افشای حقیقت آزاد شد.
اخبار حوادث - شرق

 رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.